Anne – Baba Danışmanlığı

Çocuğumla Oyun Oynamayı Öğreniyorum
Çocuğumla Oyun Oynamayı Öğreniyorum
Oyun oynamak çocuk gelişiminde önemli bir yere sahiptir. Oyun oynamak çocukların günlük problemleri çözmesine, hayal gücünü keşfetmesine, paylaşmayı öğrenmesine ve duyguları keşfetmesine yardımcı olur.
DEHB Anne Baba Okulu
DEHB Anne Baba Okulu
Her anne baba çocuğunun mutlu, başarılı, sorumluluklarını bilen, vicdan ve ahlak sahibi bir birey olmasını ister. Çocukları DEHB tanısı almış olan anne babaların, DEHB hakkında bilgi sahibi olmamalarından kaynaklanan sıkıntılar yaşadıkları görülmektedir.
Çocuğumla Nasıl Konuşmalıyım
Çocuğumla Nasıl Konuşmalıyım
Çocuklar, aile ortamındaki konuşma tarzını ve iletişim biçimlerini model alarak davranışlarını biçimlendirirler. Anne-babaların birbiri ile olan iletişimi ve çocuklarıyla olan iletişimi çocuğun diğer kişilerle kuracağı ilişkilerde çok etkilidir.
Anne Destek Grubu
Anne Destek Grubu
Çocuk ya da yetişkin fark etmeksizin herkesin yaşamındaki en önemli kişi annesidir. Çocuğu hayata hazırlayan, her türlü ihtiyacını karşılamaya çalışan ve koşulsuz sevgi gösteren anneler, çocuğun sağlıklı bir birey olarak yaşama katılmasında en önemli etkiye sahip kişilerdir.
Anne-Baba Oluyorum
Anne-Baba Oluyorum
"Hayatım hamileyim!" haberiyle birlikte sadece anne adayı değil, baba adayı da fiziksel ve ruhsal bir hazırlanma yaşar.
Anne-Baba Danışmanlığı
Anne-Baba Danışmanlığı
Anne - baba danışmanlığındaki amaç, çocuğun gelişim durumunun saptanması ve izlenmesi, ailenin çocuğuna ilişkin ihtiyaç duyduğu konularda bilgilendirilmesidir.